O produktach

Do masowej produkcji naszych stołów i masywnych mebli używamy tylko starannie dobranego, wysokiej jakości naturalnego surowego drewna, zaczynając od jasnego drewna klonowego a kończąc na ciemnym orzechu. W przeciwieństwie do wielu innych producentów, korzystamy wyłącznie z litego drewna jako podstawowego produktu, a nie z płyt laminowanych, MDF itd. Dzięki temu mają Państwo pewność, że jest to 100% produkt z drewna.

Każdy mebel wykonujemy według ustalonych miar i zostaje on indywidualnie wykonany ręcznie przez wyłącznie doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych stolarzy. Tak więc każdy z nich jest produkowany z najwyższą jakością, co nadaje mu UNIKATOWE wykończenie i długoletnią radość. Okres użytkowania naszych stołach drewna, meble z drewna trwa co najmniej tak długo, jak surowce potrzebne do przywrócenia utraconych funkcji.

Naszym celem jest wykonanie mebli z naturalnych produktów, które spełnia swoją funkcję, estetykę, jakość oraz wysokie wymagania i oczekiwania naszych klientów, które przewyższamy. Naszym podstawowym wyrobem są drewniane stoły wszelkiego rodzaju: stół z drewna, solidny stół z drewna, lub masywne stoły do środka, wykonane ręcznie drewniane stoły do restauracji - jesteśmy kompetentnym partnerem.

W naszych stołach jest możliwe połączenie do dwóch szuflad na dłuższym boku, lub skonfigurować do dwóch przedłużeń, pozostawiając więcej miejsca dla gości. Te dwie opcje są zależne od modelu i opisane w odpowiednich modelach. Wykonujemy także ławki, taborety, łóżka, szafki, półki, stoliki nocne, komody, lustra i inne meble stojące wszelkiego rodzaju do środka. Nasze ławki są idealną alternatywą dla wielu rozwiązań. Nawet taborety, które swoim wyglądem i ceną są atrakcyjną alternatywą dla krzeseł. Jako klient, aby określić wymiar mebli dla siebie należy skorzystać z internetowego konfiguratora: wybierz model, wymiar nogi, rodzaj drewna (dąb, orzech, czereśnia, klon, buk, buk rdzeniowy olcha, brzoza, jesion) oraz wykończenie olejem lub lakierem. Stajesz się projektantem wymarzonego mebla. W tym samym czasie pojawiają się na ekranie, ceny mebla. Masz w ten sposób całkowitą przejrzystość cen. Informacje zawarte na naszej stronie internetowej za pomocą konfiguratora to tylko część naszych możliwości produkcyjnych, ale jeśli potrzebują Państwo mebli o naprawdę oryginalnym wyglądzie należy przesłać rysunek, fotografię lub pisemny opis życzeń, pomysłów, idei, które wystarczą w zupełności. Wspólnie stworzymy specjalne wnioski.

Klasyfikacja naszych mebli:

* Klasa "natur" (naturalne drewno z sękami)

* Klasa "Premium" (minimalne sęczki) ta klasa drewna jest w wyższej cenie około 20%.

Wykończenie powierzchni:

Wszystkie powierzchnie drewniane są wykańczane zgodnie z Państwa życzeniem. Wszystkie produkty wytworzone przez nas są w 100% bezpieczne i ekologiczne. Meble są poolejowane i wypolerowany kilka razy, tak, że powierzchnia jest bardzo gładka. Olej, który wypełnienia pory drewna i mebli jest bardzo odporny na plamy. Poolejowane meble uwydatniają naturalny wygląd mebli przez naturalne usłojenie. Stwarza to ciepły i zdrowy klimat. Drewno bejcowane i lakierowane są szczelnie zamknięte i nie tak naturalne, jak drewno olejowane.

Prosta konstrukcja:

Nasze modele mebli są tak skonstruowane, tak że mogą być montowane w każdym momencie. Wystarczy tylko klucz 17mm lub klucz imbusowy dodawany do opakowania.